ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ Αθήνα, 25/10/2010
( Ο.ΣΥ.Ν. )
ΔΙΕΥΘ : Πατησίων 5 - 4ος όρ. Προς τα Δ.Σ. των πατριδοτοπικών Συλλόγων
ΤΗΛ./FAX : 210.5228431
• Εκδήλωση Συλλόγου «ΑΛΚΥΟΝΗ» στο Μέγαρο Μουσικής : Την Κυριακή 5 Δεκεμβρίου , ώρα 19.00΄, ο Σύλλογος ΑμεΑ «ΑΛΚΥΟΝΗ» που έχει έδρα τη Ναύπακτο, διοργανώνει συναυλία με τη συμμετοχή γνωστών καλλιτεχνών στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών (αίθουσα Μητρόπουλου) με αφορμή την 3η Δεκεμβρίου, παγκόσμια ημέρα αφιερωμένη στους ανθρώπους με αναπηρίες.
Η Ομοσπονδία μας στηρίζει την εκδήλωση για την οποία θα βρείτε λεπτομέρειες στο ενημερωτικό έντυπο που σας στέλνουμε. Καλούμε όλους τους συμπατριώτες να συμβάλλουν στην επιτυχία της παραπάνω εκδήλωσης δείχνοντας έτσι έμπρακτη συμπαράσταση στο ανθρωπιστικό έργο της «ΑΛΚΥΟΝΗΣ» . Ταυτόχρονα καλούμαστε όλοι οι Ναυπάκτιοι να συμμετάσχουμε σε μια εκδήλωση ιδιαίτερα τιμητική για όλους τους διοργανωτές και τους συμμετέχοντες.
Σημείωση : Τα εισιτήρια τιμώνται € 30, € 20 και φοιτητικά . Θα αρχίσουν να διατίθενται από τα ταμεία του Μεγάρου Μουσικής στις 12 Νοεμβρίου . Όλα τα έσοδα της εκδήλωσης θα διατεθούν για τις ανάγκες λειτουργίας της «ΑΛΚΥΟΝΗΣ».
Πληροφορίες : - Σύλλογος «ΑΛΚΥΟΝΗ» 26340.27313
- Μέγαρο Μουσικής 210.7282333
- Ο.ΣΥ.Ν. (Τσώτας Γιάννης 6972500806 - Πια Ιωάννα 6932794383 )