ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ Αθήνα, 19 Νοεμβρίου 2010
( Ο.ΣΥ.Ν. ) Αρ. πρωτ. 18
ΔΙΕΥΘ : Πατησίων 5 - 4ος όρ. κ. Γιάννη Μπουλέ
ΤΗΛ./FAX : 210.5228431 Εκλεγμένο Δήμαρχο Ναυπακτίας
ΠΛΗΡ : Τσώτας Ιωάννης
(κιν. 6972500806)
Αγαπητέ μας κ. Δήμαρχε,
Το Κεντρικό Συμβούλιο της Ο.ΣΥ.Ν. στη συνεδρίασή του στις 19 Δεκεμβρίου 2010 ομόφωνα αποφάσισε την αποστολή αυτής της επιστολής με την οποία σας εκφράζει τα θερμά συγχαρητήριά του για την πρόσφατη εκλογική σας νίκη με την οποία αναδειχτήκατε πρώτος δήμαρχος του Δήμου Ναυπακτίας.
Γνωρίζοντας το μέχρι τώρα έργο σας και την αποδεδειγμένη εκτίμησή σας στη λειτουργία των πολιτιστικών συλλόγων της επαρχίας μας, πιστεύουμε ότι υπάρχουν όλες οι απαραίτητες προϋποθέσεις για μια καρποφόρα μεταξύ μας συνεργασία η οποία σίγουρα θα ωφελήσει την επαρχία Ναυπακτίας.
Το Κ.Σ. της Ο.ΣΥ.Ν. σας εκφράζει τις θερμές του ευχές για επιτυχία στο τόσο δύσκολο έργο που αναλαμβάνετε. Εμείς θα είμαστε συμπαραστάτες σας.
Γνωρίζοντας το μέχρι τώρα έργο σας και την αποδεδειγμένη εκτίμησή σας στη λειτουργία των πολιτιστικών συλλόγων της επαρχίας μας, πιστεύουμε ότι υπάρχουν όλες οι απαραίτητες προϋποθέσεις για μια καρποφόρα μεταξύ μας συνεργασία η οποία σίγουρα θα ωφελήσει την επαρχία Ναυπακτίας.
Το Κ.Σ. της Ο.ΣΥ.Ν. σας εκφράζει τις θερμές του ευχές για επιτυχία στο τόσο δύσκολο έργο που αναλαμβάνετε. Εμείς θα είμαστε συμπαραστάτες σας.
Με εκτίμηση
Για το Κεντρικό Συμβούλιο της Ο.ΣΥ.Ν.
Ο Πρόεδρος Η Γραμματέας
Για το Κεντρικό Συμβούλιο της Ο.ΣΥ.Ν.
Ο Πρόεδρος Η Γραμματέας
Τσώτας Ιωάννης Πια Ιωάννα