![pokista_syl](/images/stories/pokista_syl.jpg)
Παρακαλούμε όλους να λάβετε μέρος στις αρχαιρεσίες και να δηλώσετε έγκαιρα γραπτά ή προφορικά όσοι επιθυμείτε να θέσετε υποψηφιότητα για το σχηματισμό του ψηφοδελτίου.
Επίσης, θα κόψουμε και την καθιερωμένη πρωτοχρονιάτικη πίτα μας.Για τη διευκόλυνση της μετακίνησης προς και από την Αθήνα θα διατεθεί λεωφορείο εφόσον συγκεντρωθεί ικανός αριθμός μελών (τουλάχιστον 20).
Για το Δ.Σ. του Συλλόγου
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ Θ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(κιν. 6978 467897) (κιν. 6977 505114)