![palaiopyrgos](/images/stories/palaiopyrgos.jpg)
Θέμα της συνέλευσης θα είναι ο επαναπροσδιορισμός των στόχων και των θέσεων του Συλλόγου, η αναμόρφωση κάποιων άρθρων του καταστατικού κ.λ.π.
Η παρουσία όλων των Παλαιοπυργιωτών που αγαπούν το Χωριό είναι απαραίτητη. Να γίνει ένα νέο ξεκίνημα υλοποιώντας ένα ζωντανό και δραστήριο Σύλλογο με ενεργά μέλη όλους τους Παλαιοπυργιώτες. Είναι άλλωστε το μοναδικό συλλογικό όργανο που εξυπηρετεί αποκλειστικά τα συμφέροντα του Χωριού.
Το Δ.Σ. του Συλλόγου