Καλλιτεχνική διεύθυνση και μπουζούκι ο φίλος Βασίλης Καλαντζής. Δεν έχει λείψει από καμία εκδήλωση του Συλλόγου. Ο άνθρωπος που κάνει τα "δύσκολα" εύκολα. Μαζί του στο τραγούδι η μελωδική και πανέμορφη Μαρία Κρούσκου. Βασίλη και Μαρία σας ευχαριστούμε πολύ!
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/291724797_10225130064777620_7132353536309789489_n.jpg?stp=dst-jpg_p403x403&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=lhCCXZbnwK4AX-28gEk&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AT8cMyFICw4xcPYpDxr2SJ6lB6-9s4OU8HQsq-RBvNlPpg&oe=62D5C245)
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/292799832_10225130065057627_1539920594045130165_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1LSMdYPiKDIAX9ldHsU&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AT-t79LiiPKOHI06i6bh2Bo1hrm3vk9ocV24rMOnkibC5Q&oe=62D636CB)
Μαζί μας και ο μαέστρος Βασίλης Φλέγγας (πλήκτρα - τραγούδι). Ένα από τα πιο ποιοτικά κλαρίνα της περιοχής, ο φίλος Άγγελος Σταθόπουλος aggelos stathopoulos Clarinet player θα είναι μαζί μας. Σε ευχαριστούμε Άγγελε!
![Μπορεί να είναι εικόνα 1 άτομο και κείμενο που λέει "Βασίλης ΦΛΕΓΓΑΣ"](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/292145104_10225129542364560_4150240531723789366_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=X483XHpTE74AX8RHmdI&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AT9NthpM2gGi_3GdG_0DCvYzprxA2fzcDwdlaXq5RmSR_A&oe=62D6EDC8)
![Μπορεί να είναι εικόνα 1 άτομο, στέκεται και παίζει ένα μουσικό όργανο](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/292542103_10225128122569066_4104981187218598346_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=y9jA4feEP_0AX_jY-8p&tn=FzSkAqL7egTyR2k1&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AT9Su8UFTJ0RIF0IBGeJO6miFvtZsgzfNOP2QaTeGopOcA&oe=62D69464)