![syriza_log](/images/stories/syriza_log.jpg)
Βέργο Θωμά
Γκέκα Κωνσταντίνο
Δούρο Δημήτριο
Κουτσοσπύρου Βασιλική
Μπανιά Κωνσταντίνο
Παναγόπουλο Ιωάννη
Φούντα Γεώργιο
Όσοι επιθυμούν, μπορούν να επικοινωνήσουν με τα μέλη της εφορευτικής επιτροπής ή τα μέλη της Γραμματείας, προκειμένου να θέσουν υποψηφιότητα ως αντιπρόσωποι για την Πανελλαδική συνδιάσκεψη και να συμπεριληφθούν στο ψηφοδέλτιο.
Υπενθυμίζουμε ότι η εγγραφή μελών ώστε να καθοριστεί ο αριθμός των αντιπροσώπων προς την Πανελλαδική Συνδιάσκεψη, είναι ανοιχτή μέχρι την Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 2012. Όμως μέλη μπορούν να εγγράφονται και μέχρι την εκλογική διαδικασία ώστε να μπορέσουν να λάβουν μέρος στην ψηφοφορία. Όσοι επιθυμούν να γίνουν μέλη του ΣΥΡΙΖΑ-ΕΚΜ μπορούν να κατεβάσουν την αίτηση εγγραφής από το blog μας: http://syriza-nafpaktias.blogspot.gr, και να την αποστείλουν στο email μας: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., ή να επικοινωνήσουν μαζί
μας στα εξής τηλέφωνα: 6947722300, 6944779383, 6974372664
Γραμματεία ΣΥΡΙΖΑ-ΕΚΜ Ναυπακτίας