![logo_n](/images/stories/logo_n.jpg)
Στην επιτροπή συμμετέχουν και έξι (6) δημότες εγγεγραμμένοι στα Δημοτολόγια του Δήμου που θα ορισθούν ύστερα από δημόσια κλήρωση η οποία θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα στις 17-3-2011 και ώρα 1.00 μ.μ παρουσία των ενδιαφερομένων.
Παρακαλούνται όσοι δημότες επιθυμούν να συμμετάσχουν στην κλήρωση να καταθέσουν γραπτή δήλωση στο πρωτόκολλο του Δήμου μέχρι και την Τετάρτη 16 Μαρτίου και ώρα 2 μ.μ.
Ο Δήμαρχος
Γιάννης Μπουλές